OM-K063H030VS Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Skladem na prodejně:8 ks
OM-K075H030VS Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
Kat.číslo: OM-K075H030VS
Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: OM-K075H030VS
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
  • ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
  • mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
  • stopka 6mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32109
- profesionální Aku vrtačka/šroubovák, bezuhlíkový - celokovové rychlosklíčidlo 2,0 - 13,0mm - max. kroutící moment 50Nm - otáčky 0-400 / 0-1400 ot./min - 2 rychlosti - 15+1 stupňů kroutících momentů - LED osvětlení pracovní plochy -L/P chod - ukazatel nabití - háček na opasek - 33 dílná sada 1/4" bitů - 10 dílná sada vrtáků HSS-G DIN338 - dodáváno v kufříku se 2 bateriemi a nabíječkou