OM-K063H030VS Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Skladem na prodejně:8 ks
OM-K075H030VS Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
Kat.číslo: OM-K075H030VS
Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: OM-K075H030VS
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
  • ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
  • mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
  • stopka 6mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.105.600
- 115-dílný kufr s nářadím pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství - ráčny 1/4" a 1/2" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-13mm - nástavce 1/2" 14-32mm - prodloužení 1/4" /50mm - prodloužení 1/4" /100mm - kardan 1/4" - adaptér 1/4" x 1/4" bit - vratidlo 1/4" 115mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - podloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - kardan 1/2" - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - souprava bitů 1/4" /25mm 33ks - šroubovák na nástavce 1/4" - očkoploché klíče 8-22mm - šroubováky plochý 4, 5 a 6mm -šroubováky PH1, PH2 - elektro tester 110-250V - kladivo 300g /302mm - pilka na kov 300mm - metr svinovací 5m x 19mm - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - kleště kombinované, štípací boční a půlkulaté