OM-K063H030VS Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Kartáč hrncový 63mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:8 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K063H030VS
Skladem na prodejně:8 ks
OM-K075H030VS Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
Kat.číslo: OM-K075H030VS
Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - stopka 6mm