OM-K065H050CZ Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K080H050CZ Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Skladem na prodejně:2 ks
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • upnutí M14x2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38113SET
- 6-ti dílná sestana pro pneuservisy - hydraulický nízkoprofilový zvedák 3t - rychlozdvih - stavitelné 3t podpěry (2ks) - podložka na sezení a klečení - klíč křížový na kola 17 x 19 x 22 mm x 1/2" CrV - multifunkční LED svítilna - pracovní rukavice velikosti XL