OM-K065H050CZ Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K080H050CZ Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Skladem na prodejně:2 ks
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • upnutí M14x2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo