OM-K065H050CZ Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K080H050CZ Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Skladem na prodejně:2 ks
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • upnutí M14x2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
Kat.číslo: KR-4170
ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž