OM-K065H050CZ Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K065H050CZ
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K080H050CZ Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K080H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 80mm / 0,5mm - M14x2