Kat.číslo: OM-K075H030VZ
Kartáč hrncový 75mm / 0,3mm - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K075H030VZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-K075H030VZ
Popis
  • víceúčelový ocelový kartáč pro širokou škálu použití
  • ideální pro přípravu materiálu před základním nátěrem i další finální povrchové úpravy
  • mohou také čistit fasády, pažiny a ocelové odlitky
  • upnutí M14x2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964DIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodnískříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovým košem - 1 nerez pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy