Kat.číslo: OM-K075H050CS
Kartáč hrncový copánkový 75mm / 0,5mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K075H050CS
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K075H050CS
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • upnutí stopka 6mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3833
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3833
Kód: FT-28065
- LED světlo AKU 30 W - konstrukce LED reflektoru umožňuje mnoho variant umístění a směrování světla dle reflektoru - výkonný LED reflektor s příjemným světlem odpovídající dennímu světlu - úhel světla 120 ° - barevná teplota 6000 k - světelný tok - 3 úrovně 1800 - 1000 - 500 lm - hmotnost bez baterie 1.6 kg - baterii lze zakrýt průhledným krytem čímž je dosaženo krytí IP 44 - AKU reflektor je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a4.0 Ah ve všech strojích takto označených -Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - nabíjecí čas 45 min. - pro práci s předpokladem delšího nároku na svícení doporučujeme použítbaterii s kapacitou 4.0 Ah (28081) - nabíjecí čas 90 min - dodáváno bez baterie a nabíječky - lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086