Kat.číslo: OM-K075H050CS
Kartáč hrncový copánkový 75mm / 0,5mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K075H050CS
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K075H050CS
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • upnutí stopka 6mm
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna