OM-K075O030VS Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Kartáč okružní 75mm / 0,3mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K075O030VS
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K100O030VS Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VS
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - stopka 6mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VS
Produkt není skladem
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje