Kat.číslo: OM-K075O050CS
Kartáč okružní copánkový 75mm / 0,5mm - stopka 6mm
Skladem na prodejně:5 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K075O050CS
Skladem na prodejně:5 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K075O050CS
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-WIX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38mm