Kat.číslo: OM-K100M030VZ
Kartáč miskový 100mm / 0,3mm - M14x2
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K100M030VZ
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K100M030VZ
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-2342 ... až ... KR-2345
- tepelně zušlechtěná hlava - topůrko z tvrdého ořechového dřeva - spojení hlavy a topůrka zajištěné epoxidovou pryskyřicí - kónické hrany - délka 260mm