Kat.číslo: OM-K100M050CZ
Kartáč miskový copánkový 100mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K100M050CZ
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: OM-K100M050CZ
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964PIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm