OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.024
- 8 dílná sada šroubováků - plochý 3, 4, 5, 6, 8mm - PH0, PH1, PH2 - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.024
Skladem na prodejně:10 ks
ks
Kód: PA-20/1
- balení v kartonu.
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-20/1
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Kód: KR-3964K-H1W2-K2
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 2 závěsné skříňky s dvířky - 1 vysoká skříň se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka se 7 zásuvkami a dvěmi dvířky - 1 Multiplex pracovní deska v rozměru 1361x463x35mm - 2 závěsné děrované panely - 1+1+1 zadní výztuhy