OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-ES28LI
- Aku nůžky na větve Procraft ES28Li jsou výkonné, lehké a kompaktní zahradní nářadí, které usnadňuje prořezávání stromů, keřů a další rostlinné úpravy - s bezuhlíkovým motorem, čepelí SK5 s teflonovým povlakem a nastavitelnou šířkou střihu 10/15/20/25 mm - integrovaný displej zobrazuje stav baterie a počet střihů - ideální pro profesionální i domácí použití - vyrobeny z kvalitní oceli SK5 s vysokou ostrostí a odolností - lehká konstrukce 0,7 kg pro snadnou manipulaci -napětí: 20V DC - příkon: 150 W - balení obsahuje : Aku nůžky na větve Procraft ES28Li, baterie 20V 2Ah, nabíječka 20V 0,8A, montážní klíče, tuba na mazivo - kombinace vysokého výkonu, nízké hmotnosti a komfortního ovládání z nich činí ideální nástroj pro každého zahradníka