OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-702.001.000
- nabíjecí LED svítilna - 10W SMD LED - dvě intenzity osvětlení - 5W/500lm, 10W/1000lm - svítivost 10W SMD 360Lux (1m) - doba svícení 5W SMD 5-6hod / 10WSMD 2,5-3hod - CRI >80/6000K - doba nabíjení 4hod - úhel vyzařování 100° - provozní teplota -10° až +40° - IP65, třída ochrany III - IK08 - nabíječka USB