OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-45S0IX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX 38mm