OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964Q
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x skříňka spodní 5 zásuvek - 5x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní s odpadkovým košem - 2x skříň 2 dveře, 4 police, uzamykatelná - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm - 2x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 2 zásuvky pro uložení navijáků kabelů a hadic - 6x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory