OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964EIX
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 nerezová pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm, 1 v rozměru 2041x463x38mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy