OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-H17
- plynové topidlo pro vytápění hal, staveb a venkovních prostorů - možno použít pro vysoušení neobývaných místností - vestavěné piezoelektrické zapalování - napájení ventilátoru 230V/50Hz - palivo: plyn propan-butan G30 - tlak plynu (bar) 0,7 - maximální topný výkon (kW) 17 - průtok vzduchu: 320 m3 / h - maximální odběr plynu (kg/h) 1,23 - termostat proti přehřátí (°C) 95
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: PA-H17
ks
Kód: KR-3964K-H2W1-K1IX
- pracovní stěna systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska nerez INOX tl. 35mm