OM-K100O030VD Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Kartáč okružní 100mm / 0,3mm - otvor 20mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K100O030VD
Produkt není skladem
OM-K125O030VD Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm 1
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Kartáč okružní 120mm / 0,3mm - otvor 20mm
Kat.číslo: OM-K125O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-07
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-07
Skladem na prodejně:14 ks
ks
Kód: KR-3337-500
- montážní páka na pneumatiky - plastový povrch
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3337-500
Skladem na prodejně:5 ks
ks
- 8-dílná sada elektro šroubováků - elektro tester - ergonomická dvoukomponentní rukojeť
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-3964G-BLK
- speciální edice BLACK EDITION - modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek ujednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovoupružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964G-BLK
Kód: KR-3964F-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje