OM-K115O050CZ Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K115O050CZ
Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:6 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K115O050CZ
Skladem na prodejně:6 ks
OM-K125O050CZ Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K125O050CZ
Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: OM-K125O050CZ