OM-K115O050CZ Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K115O050CZ
Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:6 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K115O050CZ
Skladem na prodejně:6 ks
OM-K125O050CZ Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm - M14x2 1
Kat.číslo: OM-K125O050CZ
Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm - M14x2
Skladem na prodejně:5 ks
Kat.číslo: OM-K125O050CZ
Skladem na prodejně:5 ks
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-940
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm