OM-K150O030VD Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Produkt není skladem
OM-K175O030VD Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K200O030VD Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky a pažiny
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • pro stojanové brusky
Nejprodávanější produkty
- výkonný aku šrobovák 3,6V Li-Ion s kapacitou 1500 mAh - výdrž baterie: 45–50 minut - nastavení točivého momentu: 3 rychlosti - otáčky bez zátěže: 300 ot./min - maximální točivý moment: 6 Nm (motor); až 10 Nm (manuální) - integrovanéLED světlo - Obsah sady: - 1/4" bit 50mm: PH1 - 1/4" držák bitů 50mm - 1/4" bity Cr-V: - PH0 - PH1 - PH2 - PH3 - PZ0 - PZ1 - PZ2 - PZ3 - ploché: 3 - 4 - 5 - 6 mm - Inbus: H3 - H4 - H5 - H6 - Torx: T10 - T15 - T20 - T25 - S: S0 - S1 - S2 - S3 - včetně nabíjecího kabelu