OM-K150O030VD Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Produkt není skladem
OM-K175O030VD Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K200O030VD Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky a pažiny
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • pro stojanové brusky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-16-999
- pracovní deska tl. 35mm z bukové překližky Multipex - určena pro modulární systém skříněk Mobilio EXTRA HLUBOKÁ - s ochranou glazurou - pro rohovou skříňku 3964-16 - určena pro modulární systém skříněk MOBILIO