OM-K150O030VD Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Kartáč okružní 150mm / 0,3mm - otvor 32mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O030VD
Produkt není skladem
OM-K175O030VD Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Kartáč okružní 175mm / 0,3mm - otvor 32mm
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-K175O030VD
Skladem na prodejně:3 ks
OM-K200O030VD Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm 1
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Kartáč okružní rovný 200mm / 0,3mm - otvor 32mm
Kat.číslo: OM-K200O030VD
Popis
  • použití na ocelové odlitky a pažiny
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • pro stojanové brusky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-95K2IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů -1x deska Inox 1361x463x38mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory