OM-K150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Produkt není skladem
OM-K178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-808.000.001
- automatický dávkovač desinfekce rukou pro nástěnnou montáž - materiál ABS a PP - kontrolní okénko vpředu - infračervený senzor pro bezdotykový provoz - ukazatel stavu baterie - určeno pro speciální desinfekční prostředek na ruce nebozdravotnická desinfekce s obsahem alkoholu až 75% - aplikační vzdálenost 3 až 10cm +-2cm - dávkování 0,4ml / 0,8ml - instalační výška 300mm nad umyvadlem nebo deskou stolu - včetně šroubů a hnoždinek - baterie AA1,5V (nejsou součástí)
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-808.000.001
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Kód: KR-105.301.023
- 8 dílná sada hrotů a uvolňovačů polstrování - uloženo ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.023
Skladem na prodejně:3 ks
ks
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce