OM-K150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Produkt není skladem
OM-K178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-K178O050CD