OM-K150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Produkt není skladem
OM-K178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-PK01
- dílenský pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-PK01
Skladem na prodejně:5 ks
ks
Kód: KR-3964-07
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-07
Skladem na prodejně:14 ks
ks
Kód: KR-3944,3
Kat.číslo: KR-3944,3
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964-EX-088
- rozšiřující set k dílenskému nábytku MOBILIO - díky tomuto setu lze rozšířit hloubku pracovní plochy na 696 mm - určeno pro 1 spodní skříň - na ilustrační fotografii naleznete detailní vizualizaci
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964-EX-088
- souprava 5-ti klíčů na olejové zátky - pro všechny typy vozidel - 5/16" x 9 mm (6-hran) - 8 mm x 13 mm (4-hran) - 10 mm x 12 mm (6-hran) - 11 mm x 3/8" (4-hran) - 14 mm x 17 mm (6-hran)