OM-K150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Produkt není skladem
OM-K178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964D-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje