OM-K150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-K150O050CD
Produkt není skladem
OM-K178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-K178O050CD
Popis
  • použití na ocelové odlitky,pažiny nebo mohou čistit fasády
  • ideální pro přípravu na základní nátěr i další finální povrchové úpravy
  • na výrobu je použit drát odpovídající jakosti
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
- výkonný aku šrobovák 3,6V Li-Ion s kapacitou 1500 mAh - výdrž baterie: 45–50 minut - nastavení točivého momentu: 3 rychlosti - otáčky bez zátěže: 300 ot./min - maximální točivý moment: 6 Nm (motor); až 10 Nm (manuální) - integrovanéLED světlo - Obsah sady: - 1/4" bit 50mm: PH1 - 1/4" držák bitů 50mm - 1/4" bity Cr-V: - PH0 - PH1 - PH2 - PH3 - PZ0 - PZ1 - PZ2 - PZ3 - ploché: 3 - 4 - 5 - 6 mm - Inbus: H3 - H4 - H5 - H6 - Torx: T10 - T15 - T20 - T25 - S: S0 - S1 - S2 - S3 - včetně nabíjecího kabelu