Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-KN065H050CZ
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38113SET
- 6-ti dílná sestana pro pneuservisy - hydraulický nízkoprofilový zvedák 3t - rychlozdvih - stavitelné 3t podpěry (2ks) - podložka na sezení a klečení - klíč křížový na kola 17 x 19 x 22 mm x 1/2" CrV - multifunkční LED svítilna - pracovní rukavice velikosti XL