Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-KN065H050CZ
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm