Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Kartáč hrncový copánkový 65mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN065H050CZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-KN065H050CZ
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg