Kat.číslo: OM-KN075H030VZ
Kartáč hrncový rovný 75mm / 0,3mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN075H030VZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-KN075H030VZ
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části