OM-KN115O050CZ Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm nerez - M14x2 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN115O050CZ
Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN115O050CZ
Produkt není skladem
OM-KN125O050CZ Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm nerez - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-KN125O050CZ
Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm nerez - M14x2
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-KN125O050CZ
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje