OM-KN115O050CZ Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm nerez - M14x2 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN115O050CZ
Kartáč okružní copánkový 115mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN115O050CZ
Produkt není skladem
OM-KN125O050CZ Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm nerez - M14x2 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-KN125O050CZ
Kartáč okružní copánkový 125mm / 0,5mm nerez - M14x2
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-KN125O050CZ
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg