OM-KN150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Produkt není skladem
OM-KN178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.024
- 8 dílná sada šroubováků - plochý 3, 4, 5, 6, 8mm - PH0, PH1, PH2 - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.024
Skladem na prodejně:10 ks
ks
Kód: RC-8951000059
- mazací pistole pro kartuše 215 x 50 mm a pro volné mazivo (max. 400 ml) - při každém stlačení se vytlačí jen malá část maziva (cca 4 g) - pro pečlivé, avšak úsporné mazání - progresivní spoušť pro rovnoměrnou distribuci maziva
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: RC-8951000059
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: 020
Kat.číslo: 020
Skladem na prodejně:9 ks
Kód: FT-28007
- aku vrtací šroubovák 12V s kroutícím momentem 20Nm - malý, lehký a přitom dostatečně výkonný - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání / šroubování) s volbou utahovacího momentu v rozsahu 19-ti stupňů - pohodlnápogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází takék jen velmi pomalému samovybíjení - uloženo v kufru