OM-KN150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Produkt není skladem
OM-KN178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28070
- aku sponkovačka / hřebíkovačka 2 v 1 - výkonný motor zajišťuje snadné a rychlé nastřelení i do tvrdých materiálů - 2 varianty nástřelu (jednotlivý nástřel / spínačem po přiložení stroje k materiálu) - LED osvětlení prac. místa - frekvence nastřelování 60-100min - maximální délka spon/hřebíků 50mm (30mm do tvrdých materiálů) - bezpečnostní pojistka spínače proti náhodnému "výstřelu" - ergonomicky tvarované úchopové části pro pohodlné držení a manipulaci při práci - umístění ovládacích prvků pro pravou i levou ruku - snadná výměna spon/hřebíků - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - dodáváno bez baterie a nabíječky