OM-KN150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Produkt není skladem
OM-KN178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-H17
- plynové topidlo pro vytápění hal, staveb a venkovních prostorů - možno použít pro vysoušení neobývaných místností - vestavěné piezoelektrické zapalování - napájení ventilátoru 230V/50Hz - palivo: plyn propan-butan G30 - tlak plynu (bar) 0,7 - maximální topný výkon (kW) 17 - průtok vzduchu: 320 m3 / h - maximální odběr plynu (kg/h) 1,23 - termostat proti přehřátí (°C) 95