OM-KN150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Produkt není skladem
OM-KN178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964G
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy