OM-KN150O050CD Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CD
Produkt není skladem
OM-KN178O050CD Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm 1
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Kartáč okružní copánkový 178mm / 0,5mm nerez - otvor 22,2mm
Kat.číslo: OM-KN178O050CD
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavitpřípadných brusných zbytků
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna