Kat.číslo: OM-KN150O050CZ
Kartáč okružní copánkový 150mm / 0,5mm nerez - M14x2
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-KN150O050CZ
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-KN150O050CZ
Popis
  • použití pro očištění nerezavějící oceli
  • ideální pro prostředí vyžadující vysokou čistotu produktu
  • před dalším zpracováním výrobku musíme broušený povrch zbavit případných brusných zbytků
  • na výrobu je použita nerezavějící austentická nestabilizovaná ocel
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-940
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm