Kat.číslo: OM-VS999150036
Fíbrové brusné disky 150mm / zrno 36 - keramika
Skladem na prodejně:20 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-VS999150036
Skladem na prodejně:20 ks
ks
Katalogové číslo: OM-VS999150036
Popis
  • pro obrušování ocelí, nerezi, mosazi, svárů a tvrdého dřeva
  • dlouhá životnost
  • brusivo: keramika
  • podložka: fíbr 0,8mm
  • posyp: uzavřený
  • pojivo: umělá pryskyřice
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.026
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.026
Skladem na prodejně:15 ks
Kód: FX-534227
- hledáte adventní kalendář pro manžela, bratra či kamaráda? - tento adventní kalendář je sen pro každého muže! - každý den si otevře jeden kousek nářadí! - Vánoční dárek pro všechny kutily! - co na Vás čeká dnes? Bude to svítilna, akušroubovák či univerzální vrták? - rozměr: 400 x 470 x 65 mm - hmotnost: 1,95 kg
Cena:
Kat.číslo: FX-534227
Skladem na prodejně:45 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce