Kat.číslo: OM-VS999150036
Fíbrové brusné disky 150mm / zrno 36 - keramika
Skladem na prodejně:20 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-VS999150036
Skladem na prodejně:20 ks
ks
Katalogové číslo: OM-VS999150036
Popis
  • pro obrušování ocelí, nerezi, mosazi, svárů a tvrdého dřeva
  • dlouhá životnost
  • brusivo: keramika
  • podložka: fíbr 0,8mm
  • posyp: uzavřený
  • pojivo: umělá pryskyřice
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr