Kat.číslo: OM-VS999150036
Fíbrové brusné disky 150mm / zrno 36 - keramika
Skladem na prodejně:20 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-VS999150036
Skladem na prodejně:20 ks
ks
Katalogové číslo: OM-VS999150036
Popis
  • pro obrušování ocelí, nerezi, mosazi, svárů a tvrdého dřeva
  • dlouhá životnost
  • brusivo: keramika
  • podložka: fíbr 0,8mm
  • posyp: uzavřený
  • pojivo: umělá pryskyřice
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28021
- aku zázový utahovák 1/4" s kroutícím momentem max 150Nm - výkonný a použitelný pro utahování a povolování šroubů, matic - výkonný motor, celokovová převodovka zajišťují plynulý chod a využít výkon AKU utahováku naplno s nižší spotřebouenergie - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jen velmi pomalému samovybíjení - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2,0Ah (k.č. 28080) dostačující, pro práci s předpokladem větší zátěže doporučujeme použít baterii s kapacitou 4,0Ah (k.č. 28081) - dodáváno bez baterie a nabíječky