Kat.číslo: OM-VS999150036
Fíbrové brusné disky 150mm / zrno 36 - keramika
Skladem na prodejně:20 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-VS999150036
Skladem na prodejně:20 ks
ks
Katalogové číslo: OM-VS999150036
Popis
  • pro obrušování ocelí, nerezi, mosazi, svárů a tvrdého dřeva
  • dlouhá životnost
  • brusivo: keramika
  • podložka: fíbr 0,8mm
  • posyp: uzavřený
  • pojivo: umělá pryskyřice
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje