Kat.číslo: PA-AG125ABB
Aku bruska AG125ABB
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-AG125ABB
Aku bruska AG125ABB
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: PA-AG125ABB
Popis
  • se třemi rychlostmi (4700/7200/9600 ot./min)
  • průměr kotouče 125 mm
  • regulacíe otáček a protiskluzový povrch
  • otáčky: 4700/7200/9600 min (-1)
  • hmotnost: 2 kg
  • bruska je kompatibilní s univerzálními 20V bateriemi Procraft, které lze využít i pro další nářadí této řady
  • součástí balení je montážní klíč, ochranný kryt, přídavnárukojeť
  • !!!! baterie a nabíječka nejsou součástí balení
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-C20/6.5 Nabíječka C20/6.5 - 1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-C20/6.5
Nabíječka C20/6.5 - 1 ks
Skladem na prodejně:2 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 743,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
Kat.číslo: KR-4170
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž