Kat.číslo: PA-AG125ABB
Aku bruska AG125ABB
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-AG125ABB
Aku bruska AG125ABB
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: PA-AG125ABB
Popis
  • se třemi rychlostmi (4700/7200/9600 ot./min)
  • průměr kotouče 125 mm
  • regulacíe otáček a protiskluzový povrch
  • otáčky: 4700/7200/9600 min (-1)
  • hmotnost: 2 kg
  • bruska je kompatibilní s univerzálními 20V bateriemi Procraft, které lze využít i pro další nářadí této řady
  • součástí balení je montážní klíč, ochranný kryt, přídavnárukojeť
  • !!!! baterie a nabíječka nejsou součástí balení
Kusovník
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
PA-C20/6.5 Nabíječka C20/6.5 - 1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-C20/6.5
Nabíječka C20/6.5 - 1 ks
Skladem na prodejně:2 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 743,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje